szkoła podstawowa nr 46 szczecin

Baza wiedzy

Znaleziony temat: szkoła podstawowa nr 46 szczecin

Szkoła Podstawowa nr 46 w Szczecinie – co warto wiedzieć?

Szkoła Podstawowa nr 46 w Szczecinie to jedna z wielu placówek edukacyjnych w tym mieście. Jeśli szukasz informacji o niej, to dobrze trafiłeś. W tym artykule postaramy się przedstawić najważniejsze informacje na temat tej szkoły.

Historia szkoły

Szkoła Podstawowa nr 46 w Szczecinie powstała w 1950 roku. Początkowo mieściła się w budynku przy ulicy Władysława IV, a od 1958 roku działa w obecnym miejscu przy ulicy Krzywoustego. W ciągu swojej historii szkoła przeszła wiele zmian, m.in. zmiany nazwy oraz rozbudowę budynku.

Oferta edukacyjna

Szkoła Podstawowa nr 46 w Szczecinie oferuje edukację na poziomie szkoły podstawowej (klasy I-VIII). W ramach programu nauczania uczniowie zdobywają wiedzę z różnych dziedzin, m.in. matematyki, języka polskiego, historii, geografii, biologii, chemii, fizyki, wychowania fizycznego oraz języka angielskiego. Szkoła stawia również na rozwijanie umiejętności społecznych i artystycznych uczniów.

Kadra pedagogiczna

W szkole pracuje wysoko wykwalifikowana kadra pedagogiczna, która dba o rozwój intelektualny i emocjonalny uczniów. Nauczyciele są otwarci na potrzeby i problemy uczniów, a ich celem jest stworzenie przyjaznej atmosfery w klasie.

Dodatkowe zajęcia

Szkoła Podstawowa nr 46 w Szczecinie oferuje również dodatkowe zajęcia pozalekcyjne, m.in. z języka angielskiego, matematyki, informatyki, plastyki, muzyki, teatru oraz tańca. Dzięki temu uczniowie mają możliwość rozwijania swoich zainteresowań i pasji.

Lokalizacja

Szkoła Podstawowa nr 46 w Szczecinie znajduje się w centrum miasta, w pobliżu wielu sklepów, firm oraz punktów usługowych. W okolicy szkoły znajdują się również zabytki, m.in. Katedra św. Jakuba, Zamek Książąt Pomorskich oraz Muzeum Narodowe.

Podsumowanie

Szkoła Podstawowa nr 46 w Szczecinie to placówka edukacyjna, która oferuje wysokiej jakości edukację oraz dodatkowe zajęcia pozalekcyjne. Dzięki lokalizacji w centrum miasta, uczniowie mają łatwy dostęp do wielu sklepów, firm oraz zabytków. Jeśli szukasz szkoły dla swojego dziecka, warto rozważyć wybór Szkoły Podstawowej nr 46 w Szczecinie.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: szkoła podstawowa nr 46 szczecin

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments