magda gessler szczecin

Baza wiedzy

Znaleziony temat: magda gessler szczecin

Magda Gessler w Szczecinie – gdzie warto zjeść i co zobaczyć?

Szczecin to miasto, które zyskało na popularności dzięki swoim zabytkom, pięknym parkom, portowi oraz oczywiście, dzięki Magdzie Gessler. Znana restauratorka odwiedziła Szczecin kilka razy i zawsze zachwycała się jego urokami. Jeśli planujesz wizytę w tym mieście, koniecznie zobacz, gdzie warto zjeść i co zobaczyć.

Restauracje Magdy Gessler w Szczecinie

Magda Gessler to nie tylko znana osobowość telewizyjna, ale również restauratorka, która prowadzi kilka lokali w różnych miastach Polski. W Szczecinie możesz odwiedzić dwa z nich – „Karczmę Polską” oraz „Kuchnię Prowansalską”. Pierwsza z nich to restauracja, która serwuje tradycyjne polskie dania w nowoczesnym wydaniu. Druga natomiast to miejsce, gdzie poczujesz się jak we Francji – serwowane są tam dania kuchni prowansalskiej, a w menu znajdziesz między innymi pyszne quiche oraz tarty.

Inne restauracje w Szczecinie

Jeśli szukasz innych miejsc, gdzie warto zjeść w Szczecinie, koniecznie odwiedź „Płonięcie”, „Kuchnię Jakuba” oraz „Bistro Garage”. Pierwsza z nich to restauracja, która serwuje dania kuchni europejskiej, a w menu znajdziesz między innymi pyszne steki oraz dania z owoców morza. „Kuchnia Jakuba” to natomiast miejsce, gdzie poczujesz się jak w domu – serwowane są tam dania kuchni polskiej oraz międzynarodowej. „Bistro Garage” to z kolei miejsce, gdzie zjesz pyszne burgery oraz dania z grilla.

Co zobaczyć w Szczecinie?

Szczecin to miasto, które ma wiele do zaoferowania turystom. Jeśli jesteś fanem zabytków, koniecznie odwiedź Zamek Książąt Pomorskich oraz Katedrę św. Jakuba. Warto również zobaczyć Muzeum Narodowe w Szczecinie oraz Muzeum Techniki i Komunikacji. Jeśli natomiast lubisz spędzać czas na świeżym powietrzu, koniecznie odwiedź Park Kasprowicza oraz Ogród Zoologiczny.

Podsumowanie

Szczecin to miasto, które zyskało na popularności dzięki swoim zabytkom oraz pięknym parkom. Jeśli planujesz wizytę w tym mieście, koniecznie odwiedź restauracje Magdy Gessler oraz inne miejsca, gdzie warto zjeść. Nie zapomnij również zobaczyć najważniejszych zabytków oraz spędzić czas na świeżym powietrzu.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: magda gessler szczecin

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments